DK-2533-01 Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m (O0310.1)

€ 13,71 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 13,71
5 - 9 € 13,13
10 > € 10,97
Artikelnummer
249030
Voorraad

Login voor dealerprijzen

 Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3mm
  • Single packed with test-report
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Fiber class: OM2
  • Mode: Multimode
  • Color cable: orange
  • Boot: single-color
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Length: 1 m