OM2 LC / SC

249399
DK-2532-01 FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 1 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 1 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 1 m

€ 11,37
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249405
DK-2532-02 FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 2 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 2 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 2 m

€ 12,96
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249412
DK-2532-03 FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 3 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 3 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 3 m

€ 12,99
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249436
DK-2532-05 FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 5 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 5 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 5 m

€ 14,70
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249450
DK-2532-10 FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 10 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM2 50/125 µ, 10 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 10 m

€ 18,27
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig