OS2 LC / SC

249634
DK-2932-01 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 1 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 1 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Length: 1 m

€ 13,62
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249641
DK-2932-02 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 2 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 2 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Length: 2 m

€ 13,73
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249658
DK-2932-03 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Length: 3 m

€ 13,89
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249665
DK-2932-05 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 5 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 5 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Length: 5 m

€ 15,81
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249672
DK-2932-07 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 7 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 7 m LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Length: 7 m

€ 17,25
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249689
DK-2932-10 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 10 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 10 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Length: 10 m

€ 17,70
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig