OM2 SC / SC

Fiber Optic kabels waarvan de voorraad bij ons op 0 staat zijn over het algemeen 2 tot 3 dagen na bestelling leverbaar.

248392
DK-2522-01 FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 1 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 1 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 1 m

€ 6,42
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248408
DK-2522-02 FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 2 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 2 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 2 m

€ 6,84
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248415
DK-2522-03 FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 3 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 3 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 3 m

€ 7,28
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248422
DK-2522-05 FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 5 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 5 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 5 m

€ 8,13
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248453
DK-2522-10 FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 10 m

FO patch cord, duplex, SC to SC MM OM2 50/125 µ, 10 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 10 m

€ 10,29
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig