OS2 SC /SC

248736
DK-2922-01 FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 1 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 1 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 1 m

€ 11,01
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248743
DK-2922-02 FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 2 m

FO patch cord, duplex, SC to SC,SM OS2 09/125 µ, 2 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 2 m

€ 10,74
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248750
DK-2922-03 FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling  Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 3m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 3 m

€ 11,46
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248767
DK-2922-05 FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 5 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 5 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 5 m

€ 12,87
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248781
DK-2922-10 FO patch cord, duplex, SC to SC SM OS2 09/125 µ, 10 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling  Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, OS2, Singlemode 09/125 µ, Duplex, Length 10m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: SC Connector 2: SC Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 10 m

€ 16,05
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig