OM2 ST / ST

247999
DK-2511-01 FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 1m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 1m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: ST Connector 2: ST Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 1 m

€ 9,30
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248033
DK-2511-02 FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 2m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 2m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: ST Connector 2: ST Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 2 m

€ 9,66
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248064
DK-2511-03 FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 3m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 3m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: ST Connector 2: ST Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 3 m

€ 10,95
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248118
DK-2511-05 FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 5m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 5m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: ST Connector 2: ST Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 5 m

€ 13,08
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

248095
DK-2511-10 FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 10m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM2 50/125 µ, 10m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: two-color Cable type: I-VH 2G50/125µ Color cable: orange Connector 1: ST Connector 2: ST Fiber class: OM2 Fiber diameter: 50/125µ Mode: Multimode Length: 10 m

€ 16,20
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig