OS2 LC / ST

249337
DK-2931-01 FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 1 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling  FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 1 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: ST Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 1 m

€ 13,74
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249344
DK-2931-02 FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 2 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 2 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: ST Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 2 m

€ 14,58
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249351
DK-2931-03 FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 3 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling  FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 3 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: ST Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 3 m

€ 15,33
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249368
DK-2931-05 FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 5 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 5 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: ST Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 5 m

€ 16,08
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig

249382
DK-2931-10 FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 10 m

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 10 m Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3 mm Single packed with test-report Assortment: Fiber Optic Patch Cables Boot: single-color Cable type: I-VH 2E9/125µ Color cable: yellow Connector 1: LC Connector 2: ST Fiber class: OS2 Fiber diameter: 9/125µ Mode: Singlemode Packaging: DIGITUS Polybag Length: 10 m

€ 18,78
prijzen per stuk excl. BTW
Staffelkorting op dit artikel aanwezig