DK-2931-05 FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 5 m

€ 16,08 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 16,08
5 - 9 € 14,07
10 > € 12,87
Artikelnummer
249368
Voorraad

Login voor dealerprijzen

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling

FO patch cord, duplex, LC to ST SM OS2 09/125 µ, 5 m

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Single packed with test-report
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Boot: single-color
  • Cable type: I-VH 2E9/125µ
  • Color cable: yellow
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • Fiber class: OS2
  • Fiber diameter: 9/125µ
  • Mode: Singlemode
  • Packaging: DIGITUS Polybag
  • Length: 5 m
EAN nr 4016032249368