DK-2933-10 FO patch cord, duplex, LC to LC SM OS2 09/125 µ, 10 m

€ 21,30 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 21,30
5 - 9 € 18,65
10 > € 17,04
Artikelnummer
248965
Voorraad

Login voor dealerprijzen

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling

FO patch cord, duplex, LC to LC SM OS2 09/125 µ, 10 m

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Single packed with test-report
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Boot: single-color
  • Cable type: I-VH 2E9/125µ
  • Color cable: yellow
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Fiber class: OS2
  • Fiber diameter: 9/125µ
  • Mode: Singlemode
  • Length: 10 m
EAN nr 4016032248965