DK-2912-01 FO patch cord, duplex, ST to SC SM OS2 09/125 µ, 1 m

€ 7,79 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 7,79
5 - 9 € 7,49
10 > € 7,25
Artikelnummer
249092
Voorraad
1

Login voor dealerprijzen

FO patch cord, duplex, ST to SC SM OS2 09/125 µ, 1 m

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3mm
  • Single packed with test-report
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: SC
  • Cable type: I-VH 2E9/125µ
  • Fiber class: OS2
  • Mode: Singlemode
  • Color cable: yellow
  • Boot: single-color
  • Fiber diameter: 9/125µ
  • Length: 1 m
EAN nr 4016032249092