DK-2531-10 FO patch cord, duplex, LC to ST MM OM2 50/125 µ, 10 m

€ 18,81 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 18,81
5 - 9 € 16,46
10 > € 15,05
Artikelnummer
249207
Voorraad

Login voor dealerprijzen

Levertijd 2 tot 3 werkdagen na bestelling

FO patch cord, duplex, LC to ST MM OM2 50/125 µ, 10 m

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Single packed with test-report
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Boot: two-color
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Color cable: orange
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: ST
  • Fiber class: OM2
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Mode: Multimode
  • Length: 10 m
EAN nr 4016032249207