DK-2532-10/3 FO patch cord, duplex, LC to SC MM OM3 50/125 µ, 10 m

€ 25,83 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 25,83
5 - 9 € 22,61
10 > € 20,67
Artikelnummer
249627
Voorraad

Login voor dealerprijzen

 Fiber Optic Patch Cord, LC to SC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 10m, Class OM3

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Single packed with test-report
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Boot: two-color
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Color cable: aqua
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: SC
  • Fiber class: OM3
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Mode: Multimode
  • Length: 10 m
EAN nr 4016032249627