DN-96008-1 LC / LC Duplex Coupler, color beige, Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material

€ 3,38 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 9 € 3,38
10 - 24 € 2,99
25 > € 2,93
Artikelnummer
335870
Voorraad
32

Dealer login

LC / LC Duplex Coupler, color beige, Zirconia Ceramic Sleeve, polymer housing, Multimode,inc.fixing material

  • LC / LC
  • Duplex
  • Multimode
  • Ceramic Sleeve
  • Polymer housing
  • Grey color
  • incl. fixing material