DK-2533-20 FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM2 50/125 µ, 20 m (o0310.20)

€ 20,00 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 20,00
5 - 9 € 19,23
10 > € 18,60
Artikelnummer
254201
Voorraad
21

Login voor dealerprijzen

DK-2533-20 FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM2 50/125 µ, 20 m

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Single packed with test-report
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Boot: single-color
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Color cable: orange
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Fiber class: OM2
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Mode: Multimode
  • Packaging: DIGITUS Polybag
  • Length: 20 m