DK-2533-02/3 FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM3 50/125 µ, 2 m

€ 16,89 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 16,89
5 - 9 € 14,78
10 > € 13,52
Artikelnummer
248866
Voorraad

Login voor dealerprijzen

Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 2m, Class OM3

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Single packed with test-report
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Boot: single-color
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Color cable: aqua
  • Connector 1: LC
  • Connector 2: LC
  • Fiber class: OM3
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Mode: Multimode
  • Length: 2 m
EAN nr 4016032248866