DK-2511-01/3 FO patch cord, duplex, ST to ST MM OM3 50/125 µ, 1m

€ 9,93 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 4 € 9,93
5 - 9 € 8,69
10 > € 7,95
Artikelnummer
248279
Voorraad
2

Login voor dealerprijzen

Fiber Optic Patch Cord, ST to ST, Multimode 50/125 µ, Duplex Length 1m, Class OM3

  • Duplex cable
  • LSOH
  • Connector with ceramic ferrule
  • Cable diameter 3 mm
  • Single packed with test-report
  • Assortment: Fiber Optic Patch Cables
  • Boot: two-color
  • Cable type: I-VH 2G50/125µ
  • Color cable: aqua
  • Connector 1: ST
  • Connector 2: ST
  • Fiber class: OM3
  • Fiber diameter: 50/125µ
  • Mode: Multimode
  • Length: 1 m
EAN nr 4016032248279