DN-95312-1 16 port managed Fast Ethernet PoE Switch, 2-port Combo TP/SFP

€ 233,35 prijzen per stuk excl. BTW

Staffelkorting
Aantal Prijs
1 - 2 € 233,35
3 > € 258,70
Artikelnummer
451457
Voorraad

Login voor dealerprijzen

Managed Fast Ethernet PoE Switch 16-port RJ45, 2-port Combo TP/SFP, 250W PoE budget

Integrated Power over Ethernet (PoE) and network management features for small and medium network environments

  • 16-port 10/100Base-TX with PoE support
  • 2-port Combo Gigabit TP/SFP Uplink
  • Meets the network standards IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1q, IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • Supports port configuration, PoE port configuration, port mirroring, bandwidth control, broadcast stream control
  • Maximum PoE power of 250 watts

Technical details

  • 16-port 10/100Base-TX with PoE support
  • 2-port Combo Gigabit TP/SFP Uplink
  • Meets the network standards IEEE 802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3ab, IEEE802.3z, IEEE802.3x, IEEE802.3ad, IEEE802.1q, IEEE802.1d, IEEE802.1w, IEEE802.3af, IEEE802.3at
  • Supports port configuration, PoE port configuration, port mirroring, bandwidth control, broadcast stream control
  • PoE current output 55V DC, max. 30 W per port
  • PoE power supply mode A, PIN 1/2(+), 3/6(-)
  • Port based VLAN, tag based VLAN, Multi-to-1 setting
  • Trunk settings 3 groups (1 - 4 ports per group)
  • QoS support
  • MAC address filtering, TCP/UDP filtering
  • PoE power control: PoE status, PoE setting, PoE power delay, PoE scheduling
  • Supports non-blocking, non-head-of-line forwarding
  • Supports back pressure and bandwidth control in each port
  • Store and forward technology for optimized data transfer
  • Automatic speed and half/full duplex recognition/adjustment
  • Auto MDI/MDI-X function
  • Backplane with 7.2Gbps
  • Supports up to 4K MAC addresses
  • Integrated power supply unit
  • Maximum power supply 270 watts
  • Maximum PoE output power 250 W
  • Number of ports: 16
  • PoE Power budget: 250 W
  • PoE standard: IEEE802.3at (PoE+)
  • Ethernet speed: Fast Ethernet
  • Installation type: 19 inch, Desktop
  • Managed: yes
  • Number of ports (Uplink): 2
  • PoE (Power over Ethernet): yes
  • Uplink port connection: RJ45/SFP
  • VLAN: yes

Package content

  • 16-port PoE managed Fast Ethernet Switch
  • Quick start guide
  • Power Cable
  • Mounting accessories
EAN nr 4016032451457
Bijpassende artikelen

305651
DN-81000 Digitus 1.25 Gbps SFP Module, Multimode LC Duplex Connector, 850nm, Up to 550m

Na bestelling binnen enkele werkdagen leverbaar. 1.25 Gbps SFP Module, Multimode LC Duplex Connector, 850nm, Up to 550m De plug-and-play glasvezelaansluiting De plug & play glasvezelaansluiting zorgt voor een snelle installatie Verzendt gegevens in hoge kwaliteit en biedt bovendien de beste bescherming tegen uitvallen Afstand tot 0,55 km bij een maximale gegevenssnelheid van 1,25 Gbps Bedrijfstemperatuur: 0°C~70°C De DIGITUS® Mini GBIC (SFP) zendontvanger module biedt de hoogste kwaliteit en betrouwbaarheid. Of het nu gaat van switch naar switch, van converter naar switch, van converter naar converter of van andere, uitgebreide toepassingen: De grote verscheidenheid aan DIGITUS®-modules stelt u in staat om flexibel gebruik te maken van de glasvezeltechnologie. Dankzij de conformiteit met de MSA-norm (Multi Source Agreement) is een compatibiliteit met externe fabrikanten gegarandeerd.  Technische details: Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module Compatibel met de volgende fabrikanten: Allied Telesis, Allnet, CISCO, , D-Link, Edimax, Hirschmann, Intellinet, KTI Networks, Level One, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE Hoge kwaliteit en de beste bescherming tegen uitvallen 1,25 Gbps maximale gegevenssnelheid Voldoet aan de IEEE 802.3z Gigabit standaard Klasse 1 laserproduct volgens EN 60825-1 Eenvoudige Plug and Play-installatie Compatibel met MSA (Multi Source Agreement) Hot pluggable Aansluiting: 1x LC duplex 1000Base-SX - Voor korte afstanden Golflengte: 850 nm Zendvermogen: Minimum -8 dBm, Maximum -3 dBm Gevoeligheid ontvangstvermogen: Minimum -20 dBm Voor een afstand van maximaal 0,55 km Geschikt voor 50/125 μm en 62,5/125 μm multimode-glasvezelkabel Veilig snelvergrendelingsmechanisme 3,3 V voeding Bedrijfstemperatuur: 0°C~70°C Mode: Multimode Connector: LC Distance (km): 0.5 Wavelength: 850 nm DDM Support: no Broadcasting Mode: Unidirectional Manufacturer compatibility: Universal (MSA), Cisco Ethernet speed: Gigabit Inhoud verpakking: SFP-module

€ 24,38
prijzen per stuk excl. BTW

305668
DN-81001 DIGITUS mini GBIC (SFP) Module, 1.25 Gbps, 20km

Na bestelling binnen enkele werkdagen leverbaar. 1.25 Gbps SFP Module, Singlemode LC Duplex Connector, 1310nm, up to 20km De plug-and-play glasvezelaansluiting De plug & play glasvezelaansluiting zorgt voor een snelle installatie Verzendt gegevens in hoge kwaliteit en biedt bovendien de beste bescherming tegen uitvallen Afstand tot 20 km bij een maximale gegevenssnelheid van 1,25 Gbps Bedrijfstemperatuur: 0°C~70°C De DIGITUS® Mini GBIC (SFP) zendontvanger module biedt de hoogste kwaliteit en betrouwbaarheid. Of het nu gaat van switch naar switch, van converter naar switch, van converter naar converter of van andere, uitgebreide toepassingen: De grote verscheidenheid aan DIGITUS®-modules stelt u in staat om flexibel gebruik te maken van de glasvezeltechnologie. Dankzij de conformiteit met de MSA-norm (Multi Source Agreement) is een compatibiliteit met externe fabrikanten gegarandeerd. Technische details: Mini GBIC SFP (Small Form Factor Pluggable) module Compatibel met de volgende fabrikanten: Allied Telesis, Allnet, CISCO, , D-Link, Edimax, Hirschmann, Intellinet, KTI Networks, Level One, Netgear, PLANET, Tenda, TP-Link, TRENDnet, ZyXEL, ZTE Hoge kwaliteit en de beste bescherming tegen uitvallen 1,25 Gbps maximale gegevenssnelheid Voldoet aan de IEEE 802.3z Gigabit standaard Klasse 1 laserproduct volgens EN 60825-1 Eenvoudige Plug and Play-installatie Compatibel met MSA (Multi Source Agreement) Hot pluggable Aansluiting: 1x LC duplex Golflengte: 1310 nm Zendvermogen: Minimum -8 dBm, Maximum -3 dBm Gevoeligheid ontvangstvermogen: Minimum -24 dBm Voor een afstand van maximaal 20 km Geschikt voor 09/125µm Singlemode-glasvezelkabel Veilig snelvergrendelingsmechanisme 3,3 V voeding Bedrijfstemperatuur: 0°C~70°C Mode: Singlemode Connector: LC Distance (km): 20 Wavelength: 1310 nm DDM Support: no Broadcasting Mode: Unidirectional Manufacturer compatibility: Universal (MSA), Cisco Ethernet speed: Gigabit Inhoud verpakking: SFP-module

€ 33,75
prijzen per stuk excl. BTW